- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
SW48N10-FB 48 Inch Continental Refrigerator Sandwich Unit 13.4 cu ft capacity
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | SW48N10-FB |
| Manufacturer Part # | SW48N10-FB |
| Width (side - side) | 47" - 54" Wide |
| Sections | 2 Section |
| No of Doors | 2 Doors |
| Access Type | Doors |
| Refrigeration | Self-contained, Rear Mounted |
| Compressor Style | Front Breathing |
| Exterior Finish | Stainless Steel Front, Top & Sides |
| Height | 40.88" |
| Width | 48" |
| Depth | 31.44" |