- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator RA93SN18 93 Inch Refrigerated Base Sandwich Unit
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | RA93SN18 |
| Manufacturer Part # | RA93SN18 |
| Sections | 4 Section |
| Compressor Style | Front Breathing |
| Exterior Finish | Stainless Steel Front, Top & Sides |
| No of Doors | 4 Doors |
| Access Type | Doors |
| Width (side - side) | 93" - 120" Wide |
| Refrigeration | Self-contained, Side Mounted |
| Height | 42" |
| Width | 93" |
| Depth | 31" |