RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware dessert forks.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 881 030 dessert forks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 881 030 Utility/Dessert Fork 7-5/8" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 881 030 |
| Manufacturer Part # | 881 030 |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Length | 7" - 8" |
| Width | 7.63" |
| Weight | 4.26 lbs |
| UPC | 10663114005124 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 881 030, Utility/Dessert Fork, 7-5/8", 18/0 stainless steel, Minuet, World® Collection (36 each per case)