RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware china mugs.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 840-901-914 china mugs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 840-901-914 Euro Mug 14 Oz. 3-1/8" Dia. X 4-1/3"H - cs
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 840-901-914 |
| Manufacturer Part # | 840-901-914 |
| Material | Porcelain |
| Stacking | Non-stackable |
| Height | 4.33" |
| Width | 3.13" |
| Weight | 37 lbs |
| UPC | 10663114375241 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 840-901-914, Euro Mug, 14 oz., 3-1/8" dia. x 4-1/3"H, round, bright white, porcelain, Porcelana™ (36 each per case) (Packed By: Cs)