RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware china creamer and pitchers.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 840-901-050 china creamer and pitchers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 840-901-050 Creamer 5 Oz. 2-1/2"L X 2"W X 3-1/4"H - cs
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 840-901-050 |
| Manufacturer Part # | 840-901-050 |
| Material | Porcelain |
| Handle | Without Handle |
| Height | 3.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 12 lbs |
| UPC | 10663114374336 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 840-901-050, Creamer, 5 oz., 2-1/2"L x 2"W x 3-1/4"H, narrow rim, bright white, porcelain, Porcelana™ (36 each per case) (Packed By: Cs)