RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware china bouillon cups.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 840-901-010 china bouillon cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 840-901-010 Bouillon Cup 10 Oz. 3-1/4" Dia. X 3-1/4"H - cs
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 840-901-010 |
| Manufacturer Part # | 840-901-010 |
| Construction | Porcelain |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.25" |
| Weight | 20 lbs |
| UPC | 10663114374206 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 840-901-010, Bouillon Cup, 10 oz., 3-1/4" dia. x 3-1/4"H, round, stacking, bright white, porcelain, Porcelana™ (36 each per case) (Packed By: Cs)