RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware china cups.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 840-901-008 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 840-901-008 Low Cup 8 Oz. Bright White - cs
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 840-901-008 |
| Manufacturer Part # | 840-901-008 |
| Construction | Porcelain |
| Stacking | Non-stackable |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.63" |
| Weight | 27 lbs |
| UPC | 10663114375616 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 840-901-008, Low Cup, 8 oz., bright white, porcelain, Porcelana™ (D 3-5/8" F 2-1/8" H 2-1/2") (36 each per case) (Packed By: Cs)