RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware pedestal display stands.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 742890091000000 pedestal display stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 742890091000000 Syracuse China Stand 7-1/8" X 1-1/4"H Square - cs
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 742890091000000 |
| Manufacturer Part # | 742890091000000 |
| Top Width / Diameter | 5" - 10" |
| Construction | Wood |
| Height | 1" - 4" |
| Color | Natural |
| Shape | Square |
| Weight | 0.66 lbs |
| UPC | 4029793328241 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 742890091000000, Syracuse China - Stand, 7-1/8" x 1-1/4"H, square, short, walnut wood, Schonwald, Playground, Ananti (1 each per case) (Packed By: Cs)