RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware individual display risers.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 742880291000000 individual display risers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 742880291000000 Syracuse China Crumb Grid 7-1/8" X 3-1/2" Rectangular - cs
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 742880291000000 |
| Manufacturer Part # | 742880291000000 |
| Width (side - side) | 9" (and Under) |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Shape | Rectangular |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Base Material | Wood |
| Color | Browns |
| Weight | 0.31 lbs |
| UPC | 4029793328272 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 742880291000000, Syracuse China - Crumb Grid, 7-1/8" x 3-1/2", rectangular, walnut wood, Schonwald, Playground (2 each per case) (Packed By: Cs)