RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware china creamer and pitchers.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 740-901-412 china creamer and pitchers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 740-901-412 Creamer 4-1/2 Oz. 3-3/4" Dia. X 2-7/8"H - cs
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 740-901-412 |
| Manufacturer Part # | 740-901-412 |
| Material | Porcelain |
| Handle | With Handle |
| Height | 2.88" |
| Width | 3.75" |
| Weight | 14 lbs |
| UPC | 10663114375012 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 740-901-412, Creamer, 4-1/2 oz., 3-3/4" dia. x 2-7/8"H, round, with handle, cream white, porcelain, Porcelana™ (36 each per case) (Packed By: Cs)