RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware salt and pepper shakers.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 6703 salt and pepper shakers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 6703 Pepper Shaker 1-1/4" Dia. X 3-1/2"H Heavy Gauge Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 6703 |
| Manufacturer Part # | 6703 |
| Jar Material | Stainless Steel |
| Top Material | Stainless Steel |
| Height | 1" - 3" |
| Type | Single Shaker |
| Height | 3.5" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 1.32 lbs |
| UPC | 10663114354192 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 6703, Pepper Shaker, 1-1/4" dia. x 3-1/2"H, heavy gauge stainless steel, hammered finish, Sonoran (6 each per case) (Packed By: 1 Pack)