RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware metal bud vases.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 6701 metal bud vases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 6701 Bud Vase 1-3/4" X 1-3/4" X 5-1/4"H Square - cs
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 6701 |
| Manufacturer Part # | 6701 |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 5" |
| Height | 5.25" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 6.24 lbs |
| UPC | 10663114354178 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 6701, Bud Vase, 1-3/4" x 1-3/4" x 5-1/4"H, square, heavy gauge stainless steel, hammered finish, Sonoran (12 each per case) (Packed By: Cs)