RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware tablespoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 578 003 tablespoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 578 003 Tablespoon 8-1/4" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 578 003 |
| Manufacturer Part # | 578 003 |
| Length | 7" - 8" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 8.25" |
| Weight | 6.03 lbs |
| UPC | 10663114116349 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 578 003, Tablespoon, 8-1/4", 18/0 stainless steel, Fairfield, World® Collection (36 each per case)