RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware demitasse spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 564 007 demitasse spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 564 007 Demitasse Spoon 4-3/8" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 564 007 |
| Manufacturer Part # | 564 007 |
| Length | 3" - 4" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 4.38" |
| Weight | 1.2 lbs |
| UPC | 10663114003120 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 564 007, Demitasse Spoon, 4-3/8", 18/0 stainless steel, Metropolitan, World® Collection (36 each per case)