RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware salad fork.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 511 038 salad fork
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 511 038 Salad Fork 6-7/8" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 511 038 |
| Manufacturer Part # | 511 038 |
| Length | 6" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 6.87" |
| Weight | 3.06 lbs |
| UPC | 10663114102885 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 511 038, Salad Fork, 6-7/8", 18/0 stainless steel, High Society, World® Collection (36 each per case)