RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware iced tea spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 412 021 iced tea spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 412 021 Iced Tea Spoon 7-1/2" 18/8 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 412 021 |
| Manufacturer Part # | 412 021 |
| Length | 7" - 8" |
| Material | 18/8 Stainless Steel |
| Width | 7.5" |
| Weight | 1.37 lbs |
| UPC | 10663114084846 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 412 021, Iced Tea Spoon, 7-1/2", 18/8 stainless steel, Baroque, International Collection (12 each per case)