RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware soup and bouillon spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 407 016 soup and bouillon spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 407 016 Bouillon Spoon 6-1/8" 18/8 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 407 016 |
| Manufacturer Part # | 407 016 |
| Material | 18/8 Stainless Steel |
| Length | 5" - 6" |
| Width | 6.13" |
| Weight | 1.21 lbs |
| UPC | 10663114082866 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 407 016, Bouillon Spoon, 6-1/8", 18/8 stainless steel, Calais, International Collection (12 each per case)