RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware european teaspoon spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 407 008 european teaspoon spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 407 008 European Teaspoon 5-1/4" 18/8 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 407 008 |
| Manufacturer Part # | 407 008 |
| Length | 5" - 6" |
| Material | 18/8 Stainless Steel |
| Width | 5.25" |
| Weight | 0.83 lbs |
| UPC | 10663114082842 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 407 008, European Teaspoon, 5-1/4", 18/8 stainless steel, Calais, International Collection (12 each per case)