RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware salad fork.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 318 038 salad fork
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 318 038 Salad Fork 7-1/4" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 318 038 |
| Manufacturer Part # | 318 038 |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Length | 7" |
| Width | 7.25" |
| Weight | 2 lbs |
| UPC | 10663114373070 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 318 038, Salad Fork, 7-1/4", 18/0 stainless steel, satin finish, Cresswell, World® Collection (36 each per case)