RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware soup and bouillon spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 304 016 soup and bouillon spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 304 016 Bouillon Spoon 6-3/8" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 304 016 |
| Manufacturer Part # | 304 016 |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Length | 5" - 6" |
| Width | 6.38" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 10663114372950 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 304 016, Bouillon Spoon, 6-3/8", 18/0 stainless steel, mirror finish, Adrina, World® Collection (36 each per case)