RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware tablespoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 213 003 tablespoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 213 003 Tablespoon 8-3/4" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 213 003 |
| Manufacturer Part # | 213 003 |
| Length | 7" - 8" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 8.75" |
| Weight | 8.37 lbs |
| UPC | 10663114007609 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 213 003, Tablespoon, 8-3/4", 18/0 stainless steel, Baguette, World® Collection (36 each per case)