RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware china saucers.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 1502-10155 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 1502-10155 Saucer 6-1/8" Dia. Double Well: 3-3/8" Dia. Outer Well - cs
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 1502-10155 |
| Manufacturer Part # | 1502-10155 |
| Size | 6.0" To 6.49" |
| Construction | Porcelain |
| Shape | Round |
| Width | 6.13" |
| Depth | 6.13" |
| Weight | 20 lbs |
| UPC | 10663114350200 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 1502-10155, Saucer, 6-1/8" dia., double well: 3-3/8" dia. outer well, 2" dia. inner well, round, porcelain, bright white, Empire™, World® Collection (36 each per case) (Packed By: Cs)