RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware iced tea spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 148 021 iced tea spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 148 021 Iced Tea Spoon 7-3/4" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 148 021 |
| Manufacturer Part # | 148 021 |
| Length | 7" - 8" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 7.75" |
| Weight | 2.43 lbs |
| UPC | 10663114325710 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 148 021, Iced Tea Spoon, 7-3/4", 18/0 stainless steel, medium weight, Riva, Brandware® Collection (36 each per case)