RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware iced tea spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 146 021 iced tea spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 146 021 Iced Tea Spoon 8-3/4" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 146 021 |
| Manufacturer Part # | 146 021 |
| Length | 7" - 8" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 8.75" |
| Weight | 2.43 lbs |
| UPC | 10663114325628 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 146 021, Iced Tea Spoon, 8-3/4", 18/0 stainless steel, extra heavy weight, Vermont, Brandware® Collection (36 each per case)