RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware iced tea spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 145 021 iced tea spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 145 021 Iced Tea Spoon 7-1/2" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 145 021 |
| Manufacturer Part # | 145 021 |
| Length | 7" - 8" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 7.5" |
| Weight | 3.83 lbs |
| UPC | 10663114340287 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 145 021, Iced Tea Spoon, 7-1/2", 18/0 stainless steel, extra heavy weight, Wellington, Brandware® Collection (36 each per case)