RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware demitasse spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 145 007 demitasse spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 145 007 Demitasse Spoon 4-3/4" 18/10 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 145 007 |
| Manufacturer Part # | 145 007 |
| Material | 18/10 Stainless Steel |
| Length | 3" - 4" |
| Width | 4.75" |
| Weight | 1.68 lbs |
| UPC | 10663114347873 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 145 007, Demitasse Spoon, 4-3/4", 18/10 stainless steel, extra heavy weight, Wellington, Brandware® Collection (36 each per case)