RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware cocktail oyster forks.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 139 029 cocktail oyster forks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 139 029 Cocktail Fork 5-1/2" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 139 029 |
| Manufacturer Part # | 139 029 |
| Length | 5" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 5.5" |
| Weight | 1.26 lbs |
| UPC | 10663114322245 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 139 029, Cocktail Fork, 5-1/2", 18/0 stainless steel, medium weight, Classic Rim, Brandware® Collection (36 each per case)