RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware dinner european forks.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 135 039 dinner european forks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 135 039 European Dinner Fork 7-7/8" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 135 039 |
| Manufacturer Part # | 135 039 |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Length | 7" - 8" |
| Width | 7.87" |
| Weight | 2.08 lbs |
| UPC | 10663114328643 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 135 039, European Dinner Fork, 7-7/8", 18/0 stainless steel, medium weight, Regency, Brandware® Collection (36 each per case)