RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware coffee and teaspoon spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 135 001 coffee and teaspoon spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 135 001 Teaspoon 5-5/8" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 135 001 |
| Manufacturer Part # | 135 001 |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Length | 5" - 6" |
| Width | 5.63" |
| Weight | 2.16 lbs |
| UPC | 10663114037262 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 135 001, Teaspoon, 5-5/8", 18/0 stainless steel, medium weight, Regency, Brandware® Collection (36 each per case)