RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware dinner european forks.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 130 039 dinner european forks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 130 039 European Dinner Fork 8-1/8" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 130 039 |
| Manufacturer Part # | 130 039 |
| Length | 7" - 8" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 8.13" |
| Weight | 3.83 lbs |
| UPC | 10663114327035 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 130 039, European Dinner Fork, 8-1/8", 18/0 stainless steel, heavy weight, Harbour, Brandware® Collection (36 each per case)