RestaurantSupply.com is your trusted source for World Tableware coffee and teaspoon spoons.
- Authorized World Tableware dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock World Tableware 127 001 coffee and teaspoon spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Tableware 127 001 Teaspoon 6-1/4" 18/0 Stainless Steel
| Manufacturer | World Tableware |
|---|---|
| Model Number | 127 001 |
| Manufacturer Part # | 127 001 |
| Length | 5" - 6" |
| Material | 18/0 Stainless Steel |
| Width | 6.25" |
| Weight | 3.24 lbs |
| UPC | 10663114004301 |
About this item
Product Details
Product Details
World Tableware, 127 001, Teaspoon, 6-1/4", 18/0 stainless steel, extra heavy weight, Coral, Brandware® Collection (36 each per case)