FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L-971A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Hand Dryer L-971A Slimdri 120/208/240v S/s Brush
| Manufacturer | World Hand Dryer |
|---|---|
| Model Number | L-971A |
| Manufacturer Part # | L-971A |
| Height | 8.95" |
| Width | 13.35" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 11.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
World Hand Dryer L-971A Slimdri 120/208/240v S/s Brush
