FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Winholt customization and modifications.
- Authorized Winholt dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Winholt SS-WF-TRIM-DIV10 customization and modifications
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Winholt SS-WF-TRIM-DIV10 Wall Panel Divider 120"W X .25"D X .5"H 18 Gauge
| Manufacturer | Winholt Equipment |
|---|---|
| Model Number | SS-WF-TRIM-DIV10 |
| Manufacturer Part # | SS-WF-TRIM-DIV10 |
| Height | 0.5" |
| Width | 120" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 1 lb |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Winholt Equipment, SS-WF-TRIM-DIV10, Wall Panel Divider, 120"W x .25"D x .5"H, 18 gauge, stainless steel, NSF
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.