Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Winco china mugs.
- Authorized Winco dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Winco SMC-15 china mugs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Winco SMC-15 Sipstyle Mug 15 Oz.
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | SMC-15 |
| Manufacturer Part # | SMC-15 |
| Material | Porcelain |
| Stacking | Non-stackable |
| Height | 9.06" |
| Width | 10.63" |
| Depth | 7.48" |
| Weight | 6.4 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Winco, SMC-15, Sipstyle, Mug, 15 oz., 3-1/2" dia. x 4-1/4"H, Round, Porcelain, White
