RestaurantSupply.com is your trusted source for Win-Holt Equipment Corp. dunnage racks.
- Authorized Win-Holt Equipment Corp. dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Win-Holt Equipment Corp. W-1014 dunnage racks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Win-Holt Equipment Corp. W-1014 Dunnage Rack Mini 15 X 11 1/4 X 8 1/4
| Manufacturer | Win-Holt Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | W-1014 |
| Manufacturer Part # | W-1014 |
| Height | 8.25" |
| Width | 15" |
| Depth | 11" |
| Weight | 4.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Win-Holt Equipment Corp. W-1014 Dunnage Rack Mini 15 X 11 1/4 X 8 1/4
