Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn P68-21 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
West Bend P68-21 Small Seat Cup
| Fits with Manufacturer | West Bend |
|---|---|
| Model Number | P68-21 |
| Manufacturer Part # | P68-21 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
West Bend P68-21 Small Seat Cup 13/16" Dia, For Hf Hw Faucets, Bunn-o-matic, Curtis Coffee 120a., Faberware, Tomilinson, West Bend
