Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim strip warmers.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim WDM120TX strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim WDM120TX Heavy Duty Drink Mixer Single Spindle
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | WDM120TX |
| Manufacturer Part # | WDM120TX |
| Height | 22" |
| Width | 9" |
| Depth | 10.38" |
| Weight | 17.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim WDM120TX Heavy Duty Drink Mixer Single Spindle
