FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim countertop warmers and display cases.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim MX1300XTXP countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim MX1300XTXP Blender Xtreme Hd 120v 32/48 Oz Poly Jar
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | MX1300XTXP |
| Manufacturer Part # | MX1300XTXP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 18.75 lbs |
| Weight | 18.75 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim MX1300XTXP Blender Xtreme Hd 120v 32/48 Oz Poly Jar