FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring night covers.
- Authorized Waring dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring NC200 night covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Extra Night Cover With Handle And Cut-out Design For Deep Fryer WDF1300 & WDF1700, Waring NC200
| Manufacturer | Waring |
|---|---|
| Model Number | NC200 |
| Manufacturer Part # | NC200 |
| Height | 0.63" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 12.87" |
| Weight | 1.98 lbs |
| UPC | 040072107566 |
About this item
Product Details
Product Details
Waring, NC200, Night Cover, with handle and cut-out design, for deep fryer WDF1300 & WDF1700
