RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH944352-40060 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart Vulcan Hart VH944352-40060 62 Inch Stainless Steel Backsplash with Seamless Design
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH944352-40060 |
| Manufacturer Part # | VH944352-40060 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 62" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH944352-40060 60 Backsplash