- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart VH927011 2 1/2 Inch Diameter Control Knob Red with Set Screw
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH927011 |
| Manufacturer Part # | VH927011 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH927011 Knob Red [ On/off ] [ 2 1/2" Od. ] [ 1/4" D-stem ], [ Flat Up ] [ Set Screw Left ], , Fits Vulcan Hart And Wolf Models, , Acb36 Acb47 Cmj-24 Cmj-60 Cmj24 Cmj34 Cmj60 Cmj72, Conv Oven Oven Std Ignit Std Oven V1g12m V1g12s V1g24m, V1g24s V212m V212s V218m V218s V2h36 V2h36c V2h36m, V2h36s V3036 V3036c V3036m V3036s V3g36 V3g36c, V3g36m V3g36s V424m V424s V436 V436c V436m V436s, V636 V636c V636m V636s Vacb47 Vacb60 Vcm36 Vcm48, Wspr1 Wspr2
