- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart Vulcan Hart VH824277 2-1/2 Inch Indicator Knob T Stat Black and Aluminum
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH824277 |
| Manufacturer Part # | VH824277 |
| Height | 1.13" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH824277 Knob Black & Aluminum T Stat Indicator, [ 2-1/2" Dia ] [ Pointer] [mount .187"] [flat Down ], Vulcan, Grill Series 900a Heg Mgg-a Rtsg, Wolf, Griddle Agt
