RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket stainless steel food pans and food pan accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart VH760168A stainless steel food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart Vulcan Hart VH760168A 5 1/4 Inch Grate Top Stainless Steel with Durable Design
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH760168A |
| Manufacturer Part # | VH760168A |
| Height | 0.47" |
| Width | 2.07" |
| Depth | 8.56" |
| Weight | 14.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH760168A Material Stainless Steel, Length 20 3/4", 527 Mm, Width 5 1/4", 133 Mm
