Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW VH342575-1 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW Vulcan Hart VH342575-1 5/16 Inch Signal Light Red Chrome Bezel
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH342575-1 |
| Manufacturer Part # | VH342575-1 |
| Height | 2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH342575-1 Signal Light, 250 V [ Fits Hole 5/16" ] [3/16" Tabs ] [color Red], [ Type Hat Flat ][ Bezel Chrome], [ Needs Fastener Clip # 26-2263 ], Hobart
