RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart VH115119-4 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart Vulcan Hart VH115119-4 2 Inch Diameter Thermostat Knob Red Flat Left
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH115119-4 |
| Manufacturer Part # | VH115119-4 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH115119-4 Red Thermostat Knob [ 2" Dia ] [ Off-550-200] [mount, .187"] [ Flat Left ], Vulcan Oven E36 E60 Vr5c Vr7c
