Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart Vulcan Hart VH109432-1 12-3/4 Inch Top Grate Rough Cast Iron 8 Legs
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH109432-1 |
| Manufacturer Part # | VH109432-1 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.82" |
| Depth | 2.82" |
| Weight | 10.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH109432-1 Rough Cast Iron Spider Grate, 12-3/4" Dia 12" Ring Dia) (material Ci), 8 Equal Legs, Vulcan, Range 7845 H45 Sg7845., Series Gh Gm Ghx.
