Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart VH00-715005 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart VH00-715005 Gas Connector 3/4" Mpt X 60"
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH00-715005 |
| Manufacturer Part # | VH00-715005 |
| Height | 3.8" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 19.95" |
| Weight | 2.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH00-715005 Gas Connector 3/4" Mpt X 60"
