Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart Vulcan Hart 944254 1-3/4 Inch Diameter Black Control Knob with White Arrows
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 944254 |
| Manufacturer Part # | 944254 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.88" |
| Depth | 1.88" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 944254 Black Knob W/white Arrows (white Arrows Will Be Checning To, Plain Black Shortly), 1-3/4" Dia Black Has Slot Centered In Shaft For Knob, Used On Igniter # 44-1054, Jade
