RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 857918-1 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart Vulcan Hart 857918-1 5.9 Inch Stainless Steel OEM Valve Stem and Disc Assembly
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 857918-1 |
| Manufacturer Part # | 857918-1 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 857918-1 2 Disc And Stem Assy
