- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart Vulcan Hart 421949-2 2-1/2 Inch Knob Control Open Hot Top Black Plastic
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 421949-2 |
| Manufacturer Part # | 421949-2 |
| Height | 2" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 421949-2 Knob Control (open & Hot Top) (service Open Only), 2-1/2" Dia .240" Flat Down Black Plastic, Indicator Line Grip All Around, Vulcan Oven 148l 148lc 160l 160lc 24l 260l 260lc, 260lcc 36l 36lc 481l 481lc 48l 60l 60lc 60lcc Mg12
